روش های ارسال

سایت مه رز متریال امکان خرید و سفارش آنلاین را در هر لحظه و تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن، بدون مراجعه حضوری را برای شما عزیزان فراهم کرده تا  فرآیند خرید را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

انواع روش‌ های ارسال و تحویل کالا در مه رز متریال

شهر تهران: تحویل کالا در تهران دو‌ روزه امکان پذیر است، یعنی پس از خرید اینترنتی، سفارش شما در روز بعد تحویل تیپاکس داده شده و در روز بعدتر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سفارشاتی که تا ساعت 12 روز‌های کاری شنبه الی چهارشنبه بر روی سایت ثبت نهایی شوند، تا 24 ساعت پس از سفارش به دست مشتریان خواهد رسید. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 و یا در روزهای پنج شنبه و جمعه، تعطیلات رسمی کشور ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از آن رسیدگی و ارسال خواهند شد.

سایر شهرهای ایران: کالا در شهرهای دیگر ۲ تا ۳ روز کاری تحویل داده خواهد شد، بدین صورت که پس از خرید اینترنتی، چنانچه در شهری باشید که تیپاکس شعبه داشته باشد در روز بعد از ثبت سفارش ارسال می‌شود. معمولاً طی 3 روز کاری به دست مشتری می‌رسد و در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد از طریق پست پیشتاز (نه پست سفارشی) ارسال می‌شود.

توجه

در برخی مواقع امکان دارد مدت زمان تحویل کالا با تاخیر مواجه شود که از این رو، اولویت با مدت زمانی خواهد بود که در پست محصولات برای کالای مدنظر درج شده است. برای مشاهده لیست شهر های تحت پوشش تیپاکس بر روی لینک زیر کلیک کنید:

شهر های تحت پوشش تیپاکس

فهرست